פספורט.jpg

PassportCard - תסריט

כמה סיטואציות של זוג הורים עם 2 בנות (8 ו-12) בטיול, בכל הסצנות האבא עם גבס ביד. האבא חוסך על המשפחה שלו כי כל הכסף הלך על הטיפול הרפואי והוא לוקח את המשפחה שלו למקומות שהם "כמעט" כמו מה שהם ציפו או תכננו. האמא יודעת בכל סיטואציה שהם לא מגיעים למקום המתוכנן אך משחקת אותה מופתעת בכל פעם בפני הבנות.

1. המשפחה בנסיעה ברכב, הבת להורים: "נו מתי אנחנו מגיעים לדיסנילנד??", האמא: "הנה מתוקות שלי עוד כמה דקות", המשפחה יוצאת מהאוטו בחניה די שוממת, הבנות במבט מאוכזב: "מה זה אבא איפה אנחנו?", האבא פונה אליהן:"תראו בגלל שאבא נפצע ביד וכל הכסף הלך על ה…" ודופק על הגבס, אז במקום דיסנילנד הולכים ל…, המצלמה זזה ורואים את המשפחה עומדת מתחת לשלט "ניסימלנד".

-קאט-  המשפחה יושבת על רכבת קטנה שזזה במעגל, האבא יושב מקדימה ומשחק אותה שממש מרוצה ונהנה מהנסיעה ברכבת, מסתובב אחורה ופונה לבנות: "נו, יותר טוב מהדיסנילנד לא?" מרים ידיים וצועק ווהוו, הבנות במבט מאוכזב וסובל והאמא מתביישת קצת כי גם היא שותפה לעניין. האבא פונה למפעיל הרכבת, אדם שמן וקירח קצת עם גופיית סבא שיושב בצד: "אין עליך ניסים".

2. המשפחה מפלסת את דרכה בין פושטי יד, זונות ושיכורים לכיוון הבמה בהופעה באיזה פונדק דרכים עזוב בארה"ב, הבנות הקטנות ממש מתרגשות לקראת ההופעה ושרות: "יששש, הופעה של ביונסה, הופעה של ביונסה", האמא מסתכלת על האבא במבט מודאג מהפחד כמה שהבנות יתאכזבו, והוא מצידו מחזיר לה מבט של יהיה בסדר בקור רוח אופייני לו, ופונה לבנות: "תראו מתוקות שלי אתן יודעות שהוצאנו הרבה כסף על ה.." ודופק על הגבס, (המבט של הבנות הופך ברגע לעצוב ומודאג) אבל אבא יודע כמה זה היה חשוב לכן (חוזר להן החיוך לפנים) , אז במקום הופעה של ביונסה..., ובאותו רגע קוראים ברמקולים: "ועכשיו קבלו את מלכת הפופ, הכוכבת הענקית, פיונסהההה" (עולה לבמה זמרת שמנה מאוד, עם שיער מקורזל ובגדים מוגזמים בחוסר טעם), האבא מרוצה מאוד מריד ידיים באוייר וצועק ווהווווו ומתחיל לזוז ולרקוד, הבנות עומדות במקום ולא זזות מאוכזבות ממש מהמצב והאבא עדיין באנרגיות: "יההה פיונסההה" וממלמל כמה מילים מחורטטות באנגלית בזמן שכל יושבי הפונדק מסתכלים עליו.

3. המשפחה יוצאת מבית חולים מקומי במוסקבה, הבנות פונות לאבא: "אוף אבא אבל אתה הבטחת שתיקח אותנו לקרקס מדראנו...", ההורים שותקים לשניה, האמא: "תראו חמודות…" ובאה לדפוק על הגבס של האבא, האבא מתפרץ: "בטח שנילך מתוקות שלי, אבא לא יתן לשום דבר להרוס לנו את הטיול, הולכים לקרקס!" ומנופף בידו בפלייר של קרקס מדראנו, הבנות מלהבות וצועקות יש, והאמא במבט מודאג תוהה איך בעלה יקיים את ההבטחה לבנות.

-קאט- המשפחה מחוץ לאוהל קטן ומצ'וקמק ובכניסה עומד אדם מבוגר עם שיער ארוך מאפיר ומפרצים עמוקים ושפם שצועק ברוכים הבאים לקרקס מוטי וז'אנו, האבא מנסה לדבר ביחד איתו כדי שהבנות לא ישמעו ואומר "מדראנוווו", הילדה הגדולה נכנסת בפרצוף סקפטי ומהוסס לאוהל והבת הקטנה צועקת "יששש" עד שנכנסת פנימה ומפסיקה את הצעקה בזמן שהיא רואה יציע עם 4 ספסלי עץ ובמרכז האוהל אדם שמן עם פאה קצרה שחורה וגלימה אדומה שקצרה עליו, לידו צב גדול והאיש מחביא לו חסה ב-3 כובעים ומזיז את הכובע עם החסה קרוב יותר לצב ומתפאר שהצב מצליח למצוא את החסה בזמן שעושה קולות של טאדאםםם. ברקע רואים עז שקשורה לעמוד. הבנות יושבות בספסל עם פנים חתומות, מאוכזבות מאוד והאבא אומר להן: "יואוו ראיתן את זה?? איזה צב חכם, איזה קרקס זה לא פלא שהם מופיעים בכל העולם", האמא בצד נאנחת בייאוש.

בפעם הבאה PassportCard - ביטוח הנסיעות היחיד שמשלם לך במקום ללא צורך להוציא כסף מהכיס

PassportCard

השקט שלך בחופשה